Тим за самовредновање и вредновање школе

  1. Гујаничић Иван- проф. француског језика
  2. Поповић Милица- проф. географије
  3. Рвовић Милош- проф. физичког васпитања
  4. Перошевић Мартиновић Милана
  5. Матовић Цупара Стана- координатор
  6. Аврамовић Дијана- родитељ
  7. Својић Ђорђе- ученик

Тим за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања

  1. Зековић Миладин- проф. механике
  2. Хаџић Елвира- проф. електро групе предмета
  3. Шапоњић Предраг -проф. машинске групе предмета
  4. Шапоњић Слободанка -проф.математике
  5. Брајовић Станко- проф.математике
  6. Чичић Ћамил-проф. машинске групе предмета
  7. Мусић Авдић Далида- председник тима
  8. Мујагић Алија проф. електро групе предмета
  9. Перошевић Мартиновић Милана- проф. српског језика и књижевности
  10. Матовић Цупара Стана- педагог

Тим за стручно усавршавање

  1. Матовић Цупара Стана- председник тима
  2. Љубомир Обућина проф. електро групе предмета
  3. Брајовић Станко- проф.математике
  4. Туркмановић Ћамил- проф. филозофије
  5. Павловић Ивана- проф. електро групе предмета

Тим за инклузивно образовање

  1. Шапоњић Слободанка-проф.математике
  2. Шапоњић Предраг- проф. машинске групе предмета
  3. Думић Данко- проф. физичког васпитања
  4. Матовић Цупара Стана- педагог

Стручни актив за развој школског програма

  1. Миливоје Ћировић-директор
  2. Стана Матовић Цупара-педагог 
  3. Елвира Хаџић- проф. електро групе предмета -председник
  4. Мандић Александра- наставник економске групе предмета
  5. Младеновић Драган-наставник практичне наставе
  6. Зековић Миладин- професор механике
  7. Јовановић Миленија-проф.економске групе предмета

Стручни актив за школско развојно планирање

  1. Василић Ђорђе- проф.програмирања- председник
  2. Ђенадић Драгиша- проф.практичне наставе
  3. Ћировић Радованка- проф. економске групе предмета
  4. Никачевић Станко- проф. ликовне уметности
  5. Јаџић Снежана- проф. биологије
  6. Батаковић Љиљана-родитељ
  7. Којовић Лука- ШО
  8. Вефић Мелиса- ученик
  9. Стана Матовић Цупара- педагог

Педагошки колегијум

  1. Ћировић Миливоје- директор
  2. Матовић Цупара Стана- педагог
  3. Гујаничић Иван- стручно веће језика
  4. Василић Ђорђе-  стручно веће електро струке
  5. Шапоњић Слободанка- стручно веће природних наука
  6. Туркмановић Ћамил- стручно веће друштвених наука
  7. Младеновић Драган- стручно веће машинске струке
  8. Ћировић Радованка- стручно веће економске струке
  9. Шапоњић Предраг- координатор практичне наставе
  10. Ђенадић Драгиша- предеставник ШРП
  11. Зековић Миладин- представник ШП